خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

نوشاد عالمیان :کار دشواری در انتخابی المپیک داریم/ کسب دو سهمیه بعید نیست

   

  ملی‌پوش المپیکی پینگ‌پنگ ایران می‌گوید ملی‌پوشان ایران کار دشواری در رقابت‌های انتخابی المپیک هنگ‌کنگ در پیش دارند ولی کسب دو سهمیه در این رقابت‌ها دور از دسترس نیست.

   

  نوشاد عالمیان در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت خود برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک اظهار کرد: در هفته‌های اخیر تمرینات پرفشاری را دنبال کردم و با توجه به شرایطی که داریم کسب سهمیه دور از دسترس نیست ولی نباید فراموش کرد که حریفان ما با تمامی توان راهی این رقابت‌ها می‌شوند.

   

  او افزود: مصدومیتی که چند پیش داشتم شرایطم را سخت کرد و بخاطر این مصدومیت نتوانستم در تورنمنت‌های مجارستان و آلمان حضور پیدا کنم. البته حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان در مالزی شرایط خوبی را برایم فراهم کرد و از آمادگی بهتری برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک برخوردار شدم.

   

  ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با اشاره به برگزاری رقابت‌های انتخابی المپیک در کشور هنگ‌کنگ، اظهار کرد: با توجه به اینکه رقابت‌های انتخابی المپیک در آسیای میانه هر ساله در ایران برگزار می‌شد، این بار به دلیل نداشتن شرایط میزبانی کار سخت‌تری داریم. همچنین با توجه به آب و هوای شرجی این کشور بازی کردن کمی دشوارتر می‌شود.

   

  عالمیان اضافه کرد: اگر بتوانیم در رقابت‌های انتخابی المپیک به دو سهمیه برسیم به نظرم نتیجه خوبی برای پینگ‌پنگ ایران است. البته کسب این دو سهمیه به هیچ عنوان کار ساده‌ای نیست ولی ملی‌پوشان ایران نیز از شرایط خوبی برخوردار هستند.

   

  او که خود سابقه حضور در المپیک 2012 را دارد، در مورد اینکه آیا می‌تواند در المپیک 2016 نیز حضور پیدا کند یا خیر، گفت: نمی‌توان پیش بینی کرد که آیا باز هم سهمیه المپیک را می‌گیرم یا خیر. من تمام تلاش خود رابه کار می‌بندم تا به سهمیه المپیک برسم و با توجه به سرمربی گری جمیل لطف‌الله نسبی این شرایط برای ملی‌پوشان وجود دارد که به بهترین شرایط برابر حریفان حضور پیدا کنند.

   

  ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با تاکید بر زوم حمایت همه جانبه از رشته‌ تنیس روی میز، گفت: ایران در رشته تینس روی میز توانایی زیادی دارد و قطعا با حمایت هرچه بیشتر می‌توان شاهد موفقیت‌های بیشتر این رشته ورزشی باشیم.


  این مطلب تا کنون 33 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : المپیک ,رقابت‌های ,حضور ,سهمیه ,انتخابی ,شرایط ,انتخابی المپیک ,رقابت‌های انتخابی ,حضور پیدا ,شرایط خوبی ,سهمیه المپیک ,رقابت‌های انتخابی المپیک ,
  نوشاد عالمیان :کار دشواری در انتخابی المپیک داریم/ کسب دو سهمیه بعید نیست

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر